Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Łączki-Pawłówek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Dom wolnostojący Łączki-Pawłówek

Łączki-Pawłówek,lubelskie

279 000 zł71,20 m² 3 918,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 146 m²

! nowa cena! siedlisko na działce 61 ar, w miejscowości łączki-pawłówek, gm. Borzechów! Polecam do sprzedaży urokliwe siedlisko z parterowym domem wolnostojącym, o powierzchni 71,20.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kalinowszczyzna,Lublin(Łączki-Pawłówek + 25 km)

2 500 zł48,90 m² 51,12 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Poszukujesz mieszkania dla rodziny, do wspólnego mieszkania z partnerem/partnerką? Miejsca gdzie odpoczniesz ? Mam coś dla Ciebie! Oferta mieszkania na wynajem, zlokalizowanego przy ul. Wilhelma.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Al. Wincentego Witosa

Bronowice,Lublin(Łączki-Pawłówek + 25 km)

24 000 zł1 255 m² 19,12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa z wydzieloną częścią biurową oraz zapleczem. Część powierzchni to magazyn a część może pełnić funkcję warsztatową. Lokalizacja bronowice/majdanek,.

Szczegóły ogłoszenia

Dworek Żabia Wola

Żabia Wola(Łączki-Pawłówek + 16 km)

3 990 000 zł517,80 m² 7 705,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:85 000 m²

Chcesz zainwestować? Szukasz czegoś oryginalnego? Oferta zespołu dworkowo-parkowego jest tym czego byś chciał! Historyczny xixw. zabytkowy dworek wraz z parkiem oraz zespołem 6 stawów.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Raginisa

Czechów,Lublin(Łączki-Pawłówek + 25 km)

1 100 240 zł809 m² 1 360 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona w jednej z najbardziej prestiżowych i pożądanych lokalizacji w Lublinie - czechów/górki Czechowskie, przy ul. kpt. Władysława.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem Lublin

Czechów Północny,Lublin(Łączki-Pawłówek + 25 km)

453 440 zł41,60 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 41,6 m2 na parterze w 3 piętrowym bloku. Opis mieszkania - Pokój dzienny o pow. 19.30 z wyjściem na balkon, - Pokój o pow. 9,00 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Lublin

Wrotków,Lublin(Łączki-Pawłówek + 25 km)

1 750 000 zł167 m² 10 479,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:418 m²

Oferta tylko w Biurze knc city lublin: polecam do zakupu atrakcyjny dom wolnostojący o pow. 167 m położony na ładnej zagospodarowanej działce. Dom posiada 3 kondygnacje naziemne. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Kębło

Kębło(Łączki-Pawłówek + 22 km)

260 000 zł1 000 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki budowlanej o pow. 1000 m2 (10 ar) w m. Kębło. Lokalizacja: kębło gm. Wąwolnica Powierzchnia: 1000 m (10 ar) Cena: 260000 zł do negocjacji Opis działki: -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Węglinek,Lublin(Łączki-Pawłówek + 25 km)

480 000 zł957 m² 501,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta nieruchomości dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Działka budowlana o pow. 957m2 przy ul. Jaspisowej na Węglinku Południowym. Przeznaczenie z mpzp- 2mn pod.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Kresowa

Dąbrowica(Łączki-Pawłówek + 22 km)

969 320 zł168,80 m² 5 742,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 445 m²

Na sprzedaż -wyjątkowa nieruchomość w Dąbrowicy, blisko Lublina! Oferujemy piękną i przestronną nieruchomość położoną w spokojnej, zielonej okolicy w miejscowości Dąbrowica,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Nałęczów(Łączki-Pawłówek + 20 km)

663 000 zł63 m² 10 523,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

** twoje miejsce do zamieszkania W miasteczku uzdrowiskowym ** ** Klucze w biurze - możliwość prezentacji w dogodnej porze ** Nałęczów: polecam do zakupu ładnie położone, atrakcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Łączki-Pawłówek

Łączki-Pawłówek,lubelskie

20 000 zł2 900 m² 6,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Cicha, spokojna okolica, działka położona blisko lasu, dojazd do działki drogą asfaltową ale nie przy drodze głównej, doskonała lokalizacja na bazę letniskową lub dom całoroczny, media.